Yemek Tariflerim

Windows 8 için Yemek Tarifi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.5 MB
  • Sürüm 1.0.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Hüseyin Özer

Yemek Tariflerim indir. Yeme İçme kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Türk ve Dünya mutfağından en lezzetli yemek tariflerini bulabileceğiniz Yemek Tariflerim uygulaması sayesinde birbirinden leziz yemekleri yaparak ailenizi mutlu edebilirsiniz.

Birbirinden farklı yüzlerce yemek tarifini içerisinde bulunduran uygulamada tatlı tariflerinden hamur işlerine, çorbalardan sulu yemeklere, kahvaltılıklardan salatalara kadar pek çok tarifi resimli olarak bulabilirsiniz. Uygulama ekranında bulunan Kahvaltılık, Türk Mutfağı, Tatlı Tarifleri, Hamur İşleri ve Dünya mutfakları ana kategorilerinin yanı sıra daha fazlasını gör butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkan ekranda farklı kategorilerde listelenmiş yüzlerce yemeğe erişebilirsiniz.

Yemek tariflerine ait malzeme listeleri ile yapılış biçimlerini de en ince detayına kadar bulabileceğiniz uygulamada isterseniz beğendiğiniz yemekleri favorileriniz arasına ekleyerek istediğiniz zaman hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Windows 8 bilgisayar ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Yemek Tariflerim uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Yemek Tariflerim indir